Солонівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Дорогі учні, батьки, випускники, друзі та гості!!!
МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ СОЛОНІВСЬКОЇ  ГІМНАЗІЇ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

7 лист. 2016

Тиждень української мови та літератури.

Святкова лінійка. "Без мови рідної, юначе й народу нашого нема."
13 жовт. 2016

14 жовтня.

День захисника Вітчизни. Змагання "Козацькі розваги."
21 вер. 2016

День миру. "Діти України за мир!"

Майстер-клас. Виготовлення Голуба Миру. Малюнок на асфальті "Я малюю мир." Виставка малюнків "Хай завжди буде мир!"
1 вер. 2016

Свято першого дзвоника "Здраствуй, рідна школа!"

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок — Нас закликає до навчання. Ми поспішаєм на урок, І знову йдемо в світ пізнання. Тут наші любі вчителі Нам формули життя виводять, І научають дисциплін Та безліч прикладів наводять.
23 серп. 2016

День Державного Прапопа України. До 25-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Прапор нашої Вкраїни Має колір жовто-синій. І повинен кожен знати, Як два кольори єднати: Синє небо – верхня смуга, Жовте поле – нижня смуга. Я підношу із любов’ю Прапор ніжнокольоровий.
10 черв. 2016

Випускний 08.06.2016

Веселий сміх чи сум незримий- Минув шкільний останній рік. І розуміти якось дивно, що ти сьогодні - випускник.
30 трав. 2016

Останній дзвоник

І от добігли до кінця шкільні роки навчання. Випускники ідуть останній раз на урочисту лінійку, а далі — випускний бал. Так хотілося швидше закінчити школу, щоб відчути себе дорослими, самостійними, впевненими, незалежними... Але чому ж так щемно на душі? Що ж заважає безтурботно веселитися, може те, що більше вже ніколи випускники не стануть на шкільній лінійці, не зайдуть у свій клас? не зійдуться усі разом, так як завжди було продовж усіх років... Сумно і тривожно на серці сьогодні цим дорослим дітям. Вони і справді стали зовсім дорослими, але для школи, для вчителів залишаться завжди дітьми, пустотливими і веселими, радісними і щасливими, неповторними і різними. Незабаром пролунає для них останній дзвінок у школі. А далі покличуть невідомі, незвідані дороги життя, кожного своя. То ж дай вам, Боже, добра і щастя на путі, світлих і радісних доріг, незрадливої долі. Хай щастить вам усім, дорогі випускники!
25 трав. 2016

Прощай Початкова школо

25 травня у Солонівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося прощання учнів 4 класів з початковою школою. Зібрались дружно ми на свято Сьогодні в урочистий час, Щоб всім удачі побажати і провести у п'ятий клас.
24 трав. 2016

Свято Букваря

24 травня у Солонівській ЗОШ І-ІІ ступенів в першому класі пройшов урочистий День прощання з Букварем.
10 трав. 2016

Вшанування пам'яті загиблих у Другій світовій війні

"Господи! Благослови Україну і всі родини наші, навчи нас не продавати свою совість ні дешево, ні дорого. Дай нам, Боже, жити вільним життям, дай кращу долю нашому народу, дай нам єдність, мир і спокій. Господи, збережи Україну" - такими словами ведучі закінчували свято. Учні поклали квіти біля Обеліска Слави та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

26 січ. 2022
Замовлення підручників
..
1 груд. 2021