Візитка школи

Солонівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ганичівської сільської ради Тячівського району   Закарпатської області.

Педагогічний колектив очолює директор школи Куманьов Олександр Валентинович

В школі працює 24 вчителів, з них: 2 нагороджено грамотою МОН України, 9 старших вчителів. Учителів з вищою освітою-18, молодших спеціалістів-2.

В школі навчається 120 учнів.

Учні школи беруть активну участь у районних конкурсах та олімпіадах. За підсумками участі учнів у предметних олімпіадіх  у минулому навчальному році школа зайняла 12 місце.

Учням надається можливість з першого класу вивчати англійську мову, з п’ятого – другу іноземну (російську) мову.

Школа пишається своїми випускниками, які працюють у різних куточках нашої країни.

У школі налагоджена система роботи з батьками. Вони – постійні учасники усіх загальношкільних заходів.Завдяки батькам маємо затишні, гарні класи. В школі створені всі умови для плідної навчальної праці. В класах чисто,тепло, багато квітів.

Структура школи:

І ступінь – 1-4 класи (працює група продовженого дня)

ІІ ступінь – 5-9 класи (з 5 класу вивчається друга іноземна мова - російська)