Історія школи

Серед могутніх буків і дубів, високих гір, стрімких гірських потоків. В одному з найкрасивіших і найпривітливіших куточків східної частини Карпат розташована Солонівська Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

Спочатку для школи були важкі часи. В селі Солоне діяла тільки початкова школа. Діти навчались в найманих кімнатах. Першою завідуючою школи в 1947 році було призначено Пелех (Білановську) Надію Олександрівну

.

Першими вчителями на той час були: Логойда Юлія Василівна, Фера Василь Михайлович, Силко Петро Микитович, Плиска Гафія Юрівна, Корсак Олена Василівна, Нягай Юрій Юрійович.

У 1953 році було відкрито 5 і 6 класи, які належали до Ганичівської школи. Вчителями були призначені: Фіцай Софія Михалівна, Потілко Марія Іванівна.

У 1954 році школа стала семирічною. Директором школи було призначено Пелех Надію Олександрівну. Вона керувала нею до 1982 року. Вчителями школи були Горват Євген Іванович, Ковальчин Ємілія Федорівна, Машіка Михайло Михайлович, Мадай Марія Дмитрівна. Працювати в школі на той час було важко. Багато людей були неграмотними. Вчителі вечорами йшли до них додому, вчили їх грамоти.

В 1956 році була побудована восьмирічна школа. Директорами школи також працювали Клим Михайло Дмитрович, а потім Демко Степан Михайлович.

З 1982-1987 роки школою керував Фіцай Михайло Михайлович.

З 1987-1995 роки школу очолювала Федурцьо Ірина Василівна.

Заступниами директора школи працювали Гребінко Марія Гаврилівна, Оліхейко Ольга Петрівна, Бойчук Ганна Іванівна, Перегиня Ганна Василівна. Тепер заступником на навчально-виховній роботі працює Фабріцій Ольга Василівна.

З 1995 року по сьогоднішній день директором школи працює Куманьов Олександр Валентинович. За цей час школа утвердилася як школа, де працює згуртований колектив педагогів, які користуються повагою батьків та учнів.

Школа набула сучасного стану, покращилась матеріальна база. В школі наявні бібліотека, актовий зал, медичний пункт, комп’ютерний клас, кабінет психолога та їдальня.

Щороку учні нашої школи приймають активну участь  у районних конкурсах та олімпіадах. Неодноразово займають призові місця.