Сторінка психолога

В умовах,якi склалися сьогоднi, кожен маэ знати, що загроза вибуху може бути прихована у непомiтних i на перший погляд безпечних побутових речах. Пропоную переглянути коротенький мультфiльм.

17 лютого - День спонтанного прояву доброти

16 листопада "День толерантності"

Учні ми з вами в школi часто обговорювали тему булiнгу,але все ж нагадаю,що булiнг- це агрессивна i вкрай неприэмна поведiнка однiэi' дитини або групи дiтей по вiдношенню до iншоi',що супроводжуэться фiзичним i психологiчним впливом. Згiдно з дослiдженнями, 24% украi'нських дiтей,хоча б раз стикалися iз цькуванням у школi. Тому уважно перегляньте слiдуюче вiдео.

9 лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять по всьому світі з метою привернення уваги громадскості до важивості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів .

Наша школа також залучилася до відзначення цього дня.

Були проведені такі заходи:

- виховний захід на тему "Я за безпечний Інтернет" серед учнів 7-9 класів

- заняття "Безпечний Інтернет та соціальні мережі серед учнів 4-6 класів."

Також учні переглянули відеоролик "День безпечного Інтернету в школі"

З 21 по 25 вересня 2020 року в Солонівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся тиждень протидії булінгу.

Для учнів були проведені таки заходи:

"Булінг або цькування, виклики та протидія", "Кажемо булінгу Ні", "Душі людської доброта", а також з учнями була укладена угода про протидію булінгу "Подолаємо булінг разом"

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості 16 листопада  2020 року в школі був проведений день толерантності під девізом " Толерантність - дорога до миру та співпраці". З учнями 6-9 класів проведено анкетування "Чи проявляете ви толерантність?", акцію "Візьми таку рису, якої тобі не вистачає", також діти переглянули відеоролик "Толерантнсть поченається з тебе!"

Задля привернення уваги  до проблем ВІЛ/СНІДу  в Солонівській ЗОШ І-ІІ ступенів було розповсюджено листівки "1 грудня Всесвітній День боротьби зі СНІДом" та символічні червоні стрічки. Також було організовано перегляд відеоролика "Життя  підлітків з ВІЛ/СНІД," а ще акцію "Я обираю життя без СНІД" в рамках якої кожен бажаючий учень міг поставити свій підпис за вибір життя без ВІЛ/СНІД. Учні 7-9 класів взяли участь у вікторині "Міф чи факт"

З 25 листопада по 10 грудня проводилася акція "16 днів проти насилля"

Акція почалася із години спілкування "Ми різні , але рівні" між учнями четвертого класу та психологом школи.

Уході акцій відбівся ряд бесід присвячених Міжнародному дню боротьби зі СНІДом, Міжнародному дню людей з обмежиними фізичними можливостями, Міжнародному дню прав людини.

Підбиттям підсумків акції став перегляд відеоролика "Великі права , маленької людини" та пісня "Не смійся з мене".